Projekt strony internetowej energowizja.pl

Otworzyliśmy nowy rozdział w historii naszej firmy, realizując projekt strony internetowej dla EnergoWizja.pl - Świadectwa Charakterystyki Energetycznej.  Projekt ten nie tylko stanowił szansę na pokazanie naszych umiejętności w dziedzinie web designu i programowania, ale również pozwolił nam na bliską współpracę z klientem, aby zrozumieć i spełnić jego unikalne potrzeby. W tym artykule przybliżymy kulisy pracy nad tym wyjątkowym projektem, przedstawiając wyzwania, które napotkaliśmy, oraz technologie, które wykorzystaliśmy do ich pokonania.

Projekt serwisu informacyjnego PokerForAll.pl

Pod koniec roku nawiązaliśmy kontakt ze znaną postacią sceny pokerowej w Polsce. Rafał Gładysz, bo o nim mowa miał aspirację wrócić na rynek z przytupem. Przyszedł do nas z wizją i pomysłami na nowy serwis informacyjny dla społeczności pokerowej. Zaczęliśmy od logo. Nie był to łatwy temat, ponieważ logo miało być związane z pokerem, ale nie mogło mieć żadnych elementów pokerowych typu pik, karo etc. Ostateczna wersja:

Projekt strony internetowej mycie-elewacji.com.pl

Zlecenie realizowane w trybie priorytetowym. Szybki briefing, przekazanie materiałów przez klientów oraz przyznany dostęp do domen i serwera. Niestety po zapoznaniu się ze specyfikacją serwera okazało się, że nie spełnia minimalnych wymagań nowoczesnej strony internetowej jaką chcieliśmy stworzyć. Nowy serwer - chwila konfiguracji i projekt ruszył pełną parą. Firma Megamini miała nagrany świetny filmik promocyjny, który po prostu musiał w wersji oczywiście okrojonej ozdobić slider na głównej stronie. Przyciemnienie i spowolnienie dało rewelacyjny efekt.

Projekt strony internetowej Flyttemestere.no

Klient po otrzymaniu kilku wycen stworzenia strony internetowej w norweskich firmach stwierdził, że lepszym pomysłem będzie poszukanie wykonawcy w ojczyźnie. Z polecenia trafił do nas i już po pierwszej rozmowie doszliśmy do porozumienia, że powierzy zadanie identyfikacji wizualnej w internecie firmie Gazetki expert.

© 2024 Gazetki Expert. Designed by HanisH & MiSHeK